אחד הדברים הפופולריים ביותר באיה נאפה הוא לצאת לשייט בסירה. אין ניסיון כמו להרגיש את השמש על עורך ורוח הים בשיערך כשאתה משייט לאורך החוף המזרחי המדהים של קפריסין.

כל שיט הסירה מאיה נאפה יבקרו במערות הים המפורסמות, כאשר רובן גם צופות בפסגה הדרמטית של קייפ גרקו ולגונה הכחולה המהממת במפרץ קונוס. חלק מהטיולים הארוכים יותר מפליגים גם על פני החופים הסואנים של פרוטאראס וממשיכים לנקודת התצפית של פמגוסטה בה תוכלו לחזות בהרס עיר הרוחות ורושה. תחנות שחייה כלולות בכל טיולי הסירה. במהלך חודשי הקיץ המוקדמים והסוףיים יש גם סיכוי לזהות דולפינים וצבים סביב קו החוף הקרוב לאיה נאפה.

יש לנו כל מיני טיולי סירה שמתאימים לכולם. הפלגות עצלות, סירות מסיבות, בילוי משפחתי, טיולי הרפתקאות בים, טיולי שקיעה ואפילו הפלגות פרטיות לקבוצות, זוגות וחגיגות.

בואו לחוות את קו החוף המדהים סביב איה נאפה ופרוטאראס
אף חופשה לאיה נאפה לא מושלמת ללא שייט או שניים. זוהי דרך מצוינת להגביר את השיזוף שלך והמים הצלולים של הים התיכון מזמינים מאוד. שייט בסירה הוא יום כיף לכל מי שרוצה לצפות בקו החוף המדהים באזור זה או פשוט לעשות משהו אחר מאשר לשכב על החוף כל היום. רוח הים המתקררת תרענן את גופכם ונפשכם.

החוף בצד המזרחי של קפריסין נשלט על ידי הפסגה הדרמטית של כף גרקו. תוכלו גם לצפות במבני הסלע המרשימים במערות הים וליהנות מהבריזה בזמן ההפלגה לעבר עיר הרפאים פמגוסטה בהפלגה של יום שלם. כמה שיט בסירה חולפים על פני אתר הנופש הפופולרי פרוטאראס ורובם עוצרים במפרץ היפה במפרץ קונוס או בלגונה הכחולה הסמוכה לתחנת שחייה.

עצירות שחייה הן חלק חשוב בכל שייט בסירה עם הזדמנות לטבול במים כל כך צלולים שתוכלו לראות את הקרקעית. הפלגות רבות מספקות גם שנורקלים כך שתוכלו לצפות בשפע חיי הים באזור זה.

ישנם מספר סוגים שונים של שיט בסירה באיה נאפה עם משהו שיתאים לכל הגילאים. יש טיולי צוללות ידידותיים למשפחות, הפלגות שקיעה מדהימות, הרפתקאות מרתקות במהירות גבוהה, הפלגות יום עצלות למתפללי שמש והפלגות מסיבות מטורפות. יש קטמראנים הכל כלול והפלגות פרטיות על יאכטות וסיירות.

Categories:

Comments are closed