מפרץ ניסי הוא אזור בקצה המערבי של איה נאפה . חברות נופש רבות מוכרות אותו כאתר נופש בימים אלה אך למעשה הוא חלק מאיה נאפה אם כי מרחק כמה קילומטרים ממרכז העיר.

מפרץ ניסי הוא המקום בו תמצאו את רוב החופים הטובים ביותר של איה נאפה . תוכלו למצוא את חוף מקרוניסוס , חוף לנדה, חוף ניסי ומפרץ סנדי. לכולם יש מדפים בעדינות חול רך ומי שחייה בטוחים. בכולם יש גם מבחר של ברים על החוף, מסעדות ומתקני נמל מים. אולי שמעתם על בר החוף המפורסם של ניסי ביי הנמצא בקצה אחד של חוף ניסי. כאן מתרחשות כל מסיבות החוף ומסיבות קצף בשעות היום, אבל זה רק בחלק אחד של החוף, כך שאם אתה לא חיית מסיבות אתה עדיין יכול ליהנות מחוף ניסי למרות שכל החופים אכן עסוקים מאוד בעונת השיא.
מיקום מפרץ ניסי
חוצה את האזור הוא שדרת ניסי אשר יוצאת היישר אל מרכז איה נאפה. לאורך הכביש הזה תמצאו מבחר טוב של מסעדות וברים ידידותיים למשפחות. לרבים יש אזורי משחק לילדים ובחלקם יש בידור לילי בצורה של מעשי מחווה ומופעים אחרים. תוכלו למצוא גם סופרמרקטים וחנויות מזכרות.

כפי שאתה עובר חוף נסים , החנויות והמסעדות מתחילות לְהִדָלֵל עד שתגיעו לנדא / Macronissos חופים שם תמצאו אחד או שניים ברים כמה סופרמרקטים.

אזור זה נהדר לחופשות שקטות ומרגיעות או אם אתם נוסעים עם ילדים. רוב מקומות הלינה באזור זה מבוססים על מלון ולא על בסיס שירות עצמי עם מספר מלונות בוטיק ברמה גבוהה מאוד לבחירה. מפרץ ניסי הוא גם אחד מיעדי החתונות הפופולריים ביותר בקפריסין עם טקסים שנערכו בכמה ממלונות, כנסיות ומסעדות באזור זה.

Categories:

Comments are closed