מתי לבקר בפאפוס
לפני שצוללים אל כל הדברים הטובים ביותר שניתן לעשות בפאפוס, עלינו לדון בתקופה הטובה ביותר בשנה לביקור בעיר החוף הקפריסאית הפופולרית הזו. בשל מיקומה הדרומי של הים התיכון, אתה יכול לצפות לפאפוס להיות שטוף שמש וחם כמעט בכל ימות השנה, עם זאת, ישנן תקופות בשנה שעדיף לבקר בהן מאחרים.

הזמן הפופולרי (והחם ביותר) בשנה לביקור בפאפוס הוא בהחלט במהלך חודשי הקיץ. כאן תקבלו את הימים הארוכים ביותר, הטמפרטורות החמות ביותר וההמונים הגדולים ביותר. מחירי הלינה יהיו הגבוהים ביותר, וכך גם הכספית שכן טמפרטורות גבוהות ממוצעות בחודשים יוני-אוגוסט יכולות להגיע הרבה יותר מ -30 מעלות צלזיוס.

פאפוס נצמד לטמפרטורות הקיץ גם בחודשי הסתיו, וזו ללא ספק התקופה הטובה ביותר בשנה לביקור. עם טמפרטורות גבוהות ממוצעות בחודשים ספטמבר-נובמבר עדיין מסתמכות על 25 מעלות צלזיוס. טמפרטורות הים גם הן החמות ביותר במהלך חודש ספטמבר מכיוון שהספיק להתחמם כל הקיץ.

אם אתה רוצה להימלט מצמרמורת החורף של הבית ולצאת לקפריסין במהלך החודשים דצמבר-פברואר, צפה שהטמפרטורות יהיו קרירות, עם זאת, הוא עדיין אחד המקומות החמים ביותר לביקור באירופה.

הטמפרטורה הגבוהה הממוצעת בחודשי החורף 17 מעלות צלזיוס, אם כי זו העונה הגשומה ביותר. קפריסין רואה יותר מ -300 ימי שמש לאורך כל השנה ורוב הגשמים יורדים בחודש ינואר. עם זאת, מכיוון שלא סביר שתסתובבו על החוף באמצע החורף, ללא קשר לטמפרטורות הגבוהות מהממוצע, זה כנראה לא משפיע יותר מדי על חופשתכם בפאפוס.

אם אתם רגישים לחום אבל רוצים טמפרטורות קצת יותר חמות מאשר בחורף, אז הכי טוב לכם לנסות לבקר בפאפוס באביב. ממוצע השיאים בחודשים מרץ-מאי הוא 21 מעלות צלזיוס עם הרבה שמש להסתובב.

לא משנה מתי תחליט לבקר בפאפוס, בטוח שתמצא הרבה קופות ודברים מעניינים לעשות בעיר הקפריסאית היפה הזו!

Categories:

Comments are closed