פארק פסלים
פארק הפסלים איה נאפה הולך וגדל מדי שנה והוא גלריה חיצונית מדהימה של יצירות אמנות של אמנים ופסלים בינלאומיים. עם מגוון רחב של צורות שונות, העבודות הן בלתי נשכחות, מעוררות מחשבה ומהנות. הפארק משתלב בצורה חלקה באזור הכפרי שמסביב ומציע נופים נהדרים של הים. פארק הפסלים איה נאפה נמצא בקצה העליון של אזור מפרץ יוון, קרוב למלונות Tofinis ו- Sungarden.
קייפ גרקו ומערות הים איה נאפה
קייפ גרקו ומערות הים
קייפ גרקו הוא אזור פארק יער טבעי עם נופים פנטסטיים, נופים דרמטיים, תצורות סלע נפלאות והרבה טבע שאפשר לטבול בו. מערות הים מציינות את תחילת הפארק במגוון מערות וגשרים. המקום הטוב ביותר באיה נאפה לצפות בזריחה, פסגת קייפ גרקו נמצאת במרחק הליכה קצרה בין עצי האורן ושווה את המאמץ.
מסלול החוף איה נאפה
שביל החוף
שביל החוף זורם כל הדרך דרך איה נאפה מהמרינה החדשה וחוף מקרוניסוס עד קייפ גרקו במזרח. מושלם לטיולים מול הים, אתה יכול להצטרף לשביל בנקודות רבות בכל אתר הנופש, כולל בנמל איה נאפ, ניסי ביץ 'ומפרץ סנדי.
מנזר איה נאפה
מנזר איה נאפה
במרכז איה נאפה, ליד הכיכר המפורסמת והעמוסה, נמצא המנזר הוונציאני מהמאה ה -14. נווה מדבר של רוגע ושלווה על רקע אורות ניאון ורעש, זהו מקום נפלא לבלות בו שעה -שעתיים בצל המנוקד, רק לספוג את שנות השלווה והשלווה.
חופי איה נאפה
חופי איה נאפה
לאיה נאפה יש 14 חופים מדהימים של דגל כחול, המשתרעים על אורך קו החוף. מחופים עמוסים גדולים ועד יונים מבודדות קטנות, יש כתם חול ועליו שמך! ברוב החופים יש ספורט ימי, שירותים ומתקני הלבשה, מצילים ומזנונים או מסעדות.

Categories:

Comments are closed