ביתם של יותר מ -1,000 מינים ימיים, אקווריום האוקיינוס ​​של פרוטאראס הוא יעד נהדר לכל המשפחה. המבקרים יכולים לצאת למסע במערכות המים בעולם, ולהתקל במינים כמו צלופחים, פיראנות וצבים. אטרקציות נוספות כוללות את ביצות התנינים, אוסף הציפורים האקזוטיות ובית הפינגווינים, שבו מתגורר הפינגווין ההומבולדט הנמצא בסכנת הכחדה. גן החיות מתהדר גם בלמעלה מ -3 דונם של גנים טרופיים למבקרים לטייל בהם; אלה הם ביתם של צמחים טרופיים, צבים ותנינים. חניה ללא תשלום זמינה, ובבקבוק חטיפים הממוקם באתר נמכר מגוון כיבוד.

+ מינים כגון פיראנות, קמצנים, צבים, תנינים, פינגווינים ורבים נוספים !!! תוכלו להירגע, להירגע ולהתעמק בנבכי העולם התת -ימי המרגש והמגוון או לטייל בגנים הטרופיים היפים של 12,500 מ"ר.

חוויה שכולם יכולים ליהנות ממנה. היו עדים לנפלאות המעמקים, מהעושר היפה של שוניות האלמוגים ועד לעומק האפל של האוקיינוס ​​האטלנטי. במסע הקסום הזה תפגשו 400 מינים שונים של חיי הים כולל צלופחים, צבים.

בואו פנים אל פנים עם התנינים המפחידים של סיאמנסיס ובני דודיהם הקטנים יותר, תניני הנילוס הבנקים בביצות בחוץ.

בקר בבית הפינגווין אחד האתרים המופלאים ביותר באקווריום שלנו. אתה יכול להתקרב לחברינו הפינגווין של הומבולדט בפעם הראשונה אי פעם בים התיכון. הפינגווינים נשמרים בסביבה המתאימה להם.

ימי פעילות: שני עד ראשון.

שעות פתיחה :

10: 00-18: 00 אפריל – אוקטובר

09: 00-16: 00 בנובמבר -מרץ

Comments are closed