אם אתם מתכננים חופשה לפאפוס, סביר להניח שגם אתם תרצו לדעת כיצד להגיע אל העיר ומסביב לה. ובכן, למרבה המזל, זה פשוט מספיק.

בפאפוס יש שדה תעופה בינלאומי, ולמרות שהוא אינו עמוס בכמות גדולה כמו הקפריסין הגדולה ביותר בלרנקה, הוא משרת מספר חברות תעופה בתקציב כמו Ryanair ו- Easyjet ומחבר בין ערים אירופיות רבות לפאפוס. שדה התעופה ממוקם רק 15 קילומטרים דרומית למרכז העיר פאפוס. אם אינכם שוכרים רכב, יש אוטובוס קל (מספר 612) שיכול להסיע אתכם משדה התעופה למרכז העיר.

סביר להניח שגם בסופו של דבר תטוס לשדה התעופה בלרנקה ולא לשדה התעופה של פאפוס. מכיוון שקפריסין היא מדינה כל כך קטנה, זו ממש לא בעיה גדולה לטוס לשדה תעופה שנמצא בצד השני של האי מהיעד שלך. זה רק כשעה וחצי נסיעה מלרנקה לפאפוס ויש הרבה עצירות מהנות ומעניינות לעשות בדרך. יש גם אוטובוס משדה התעופה לרנקה לפאפוס.

ברגע שאתה בפאפוס, אתה תרצה לדעת איך להתנייד בזמן שאתה שם. למרות שיש רשת אוטובוסים שיכולה להסיע אותך ברחבי פאפוס וכמה מהכפרים הסמוכים, הרבה יותר קל ויעיל להחזיק רכב משלך, במיוחד אם אתה רוצה לחקור קצת יותר רחוק.

הנהיגה בקפריסין קלה ואיכות הכביש בכבישים הראשיים ובכבישים המהירים היא ממש טובה. עם זאת, אם אתם מתכננים להגיע לאזורים שקשה יותר להגיע אליהם כמו הלגונה הכחולה, אמבטיות אדוניס או חוף לארה, מומלץ לבדוק השכרת רכב 4WD. בדרך כלל ניתן להגיע למקומות אלה ברכב שכור רגיל (עשינו זאת), אך אתה עלול להרגיש בנוח יותר ברכב 4WD. באופן כללי, הרוב המכריע של הכבישים בפאפוס ובסביבתו הם באיכות מושלמת, אפילו כבישי ההרים הסוערים.

אם בכוונתך לשכור רכב בפאפוס (עליו אנו ממליצים!), אנו ממליצים להשתמש ב- RentalCars.com כדי למצוא את המבצעים הטובים ביותר בכל חברות השכרת הרכב הזמינות. כמו כן, אנו ממליצים לקחת פוליסת ביטוח עודפת עם iCarHireInsurance על מנת להגן עליך מפני השתתפות עצמית גבוהה או עלויות ביטוח מנופחות המוטלות מחברת השכרת הרכב.

רובנו כנראה יחליטו שהם מעדיפים לקחת מונית משדה תעופה למלון המחיר צריך לעלות בין 150 שקלים ל200 שקלים תלוי בדרך שהנהג בוחר הרבה פעמים זה עולה יותר מכרטיס טיסה

עוד דרך זה שאטלים שאפשר להזמין מראש משדה תעופה לבית המלון המחיר נע בין 12 יורו ל25 יורו תלוי בתקופה *המחיר לאדם. האופציה הזאת טובה למי שטס לבד ולא רוצה לשכור רכב או לשלם 200 שקל למונית.

אם יש לכם כל שאלה תרגישו חופשי לשלוח לי הודעה וישמח לענות.

Categories:

Comments are closed